Dárky Oriflame zdarma

ÚSPĚŠNÝ START Oriflame - pro nové členy

Oriflame registrace zdarma

Dopřejte si všechny dárky od společnosti Oriflame.

Pokud se rozhodnete kosmetiku Oriflame prodávat, Váš zisk bude činit 30%. Každý nový člen Oriflame má možnost získávat dárky zdarma a to během tří katalogů. Dárky jsou velmi atraktivní. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost od firmy Oriflame.

 

zdroj: www.oriflame.com

Oriflame - nápověda, jak získat dárky:

  • Tzv. „Úspěšného startu“ od firmy Oriflame cz se může zúčastnit každý nový kosmetický poradce (člen). Dárky může nováček získávat během tří katalogů Oriflame od datumu zaregistrování.

  • Důležité je učinit objednávku v dané výši za určený katalog Oriflame (objednat za 75 bodů).

  • Body za katalog se sčítají.

  • Pokud však nesplníte jeden z kroků z programu " Úspěšný start",  ztratíte tak možnost dostávat další dárky od Oriflame.

  • Nevíte-li, jak zjistit kolik je bodů za každý výrobek, nahlédněte do ceníku Oriflame.  U každého výrobků najdete v kolonce " BO"  body. 1 bod = cca  24 Kč

  • Platnost jednoho katalogu Oriflame je vždy 3 týdny, tuto dobu máte vždy na splnění jednoho kroku. Např. Platnost 1 katalogu = 1 krok.

Tento tříkrokový program je určen pro nové kosmetické poradce a platí pro první 3 katalogy od registrace. Objednejte v každém katalogu zboží alespoň za 75 bodů a můžete si vybrat odměnu.


 

Každý nový člen Oriflame, který se zúčastní 

" Úspěšného startu Oriflame"

získá dárky a navíc má ZDARMA poštovné i balné!

 

Zaregistrujte se k Oriflame nyní zde