Oriflame

Novinky

Osvěžující sprej na nohy Feet Up Comfort - maxi balení

02.06.2016 13:50

 

Osvěžující sprej na nohy Feet Up Comfort - maxi balení

Obsah balení 250 ml

Sprej okamžitě ochladí a osvěží vaše nohy. Složení obohacené o přírodní eukalyptový a mátový olej provoní nohy a ochrání je před nežádoucími pachy. Nasprejujte na suchou, čistou pokožku nohou ze vzdálenosti cca 15 cm. Vhodné i pro použití na vnitřek obuvi. V katalogu Oriflame č.8/2016 za 149 Kč.

Zdroj: Oriflame

Kokosový zázračný kelímek Oriflame

12.03.2013 13:45
Kód: 24877

Kokosový zázračný kelímek Oriflame

15 ml

Představujeme váš oblíbený ochranný balzám pro suché a hrubé části pokožky, nyní s lákavou kokosovou vůní. Perfektní na rty, lokty, nehtová lůžka, paty a jakékoliv další velmi suché partie. Zázračný kelímek Oriflame s tropickou kokosovou vůní S NOVÝM kokosovým zázračným kelímkem budete mít kůži hebkou a hladkou jako kokosové mléko. Maličký, ale výkonný balzám je perfektní i jako dárek!

  

Zdroj: Oriflame

Duo očních stínů Oriflame

12.03.2013 13:44

Duo očních stínů

3 g

Dvojice pečlivě sladěných, kontrastních odstínů zvýrazní a zintenzivní vaše oči. Snadno se roztírají, jsou příjemné na víčkách a odolné proti slévání do linek. Rozhodněte se sama! Odstíny v každé paletce jsou pečlivě vybrány tak, aby spolu perfektně ladily. Světlejší odstíny Oriflame zvýrazňují, tmavé odstíny zintenzivňují celkový efekt. SVĚŽÍ DENNÍ LÍČENÍ Nejprve aplikujte světlejší odstín na celou plochu víčka, poté lehce rozetřete tmavší odstín směrem k vnějšímu víčku. INTENZIVNÍ VEČERNÍ LÍČENÍ Pro hlubší, dramatičtější vzhled aplikujte více vrstev tmavšího odstínu. Rozetřete jej směrem vzhůru a ven pro kouřový“kočičí” efekt.

Zdroj: Oriflame

Toaletní voda Mirage Daydream Oriflame

12.03.2013 13:42

Toaletní voda Mirage Daydream Oriflame

50 ml

Vůně Mirage Daydream je jako zaklínadlo utkané z chmýří a vzpomínek. Obklopí vás uhrančivými tóny sladkých kaštanů, vanilky a cedrového dřeva a přenese vás do skrytého světa kouzel, přání a touhy. Oriflame katalog.

Zdroj: Oriflame